ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ | Ресурс з питань авторського права та промислової власності
default-logo

Колеги!

Приємна новина: професійна спільнота активізується, а точніше — гуртується навколо Всеукраїнської асоціації патентних повірених (ВАПП). На початку лютого мають відбутися звітно-виборчі збори ВАПП. Ми повідомимо про перебіг подій про звіт і вибори у ВАПП на веб-сторінці: intelvlas.com.ua, адже ВАПП є засновником і головним партнером нашого журналу.
Кого оберуть на посаду президента члени ВАПП? Претендента від молоді —амбітної й налаштованої на розвиток комунікативних зв’язків у турбо режимі, — або представника від досвідченої, мудрої частини патентних повірених — гадати складно. Треба усвідомлювати: які патентні повірені —така й буде професійна асоціація, і її доля цілком в руках членів ВАПП.
Зараз перед професійною спільнотою стоїть непроста задача — вбудуватися в нові реалії з новими орієнтирами, де часто-густо за гарною формою управлінських рішень криються непрофесійність і маніпуляції.
5 років впроваджується реформа. За цей час сфера розбухла, подорожчала, нові люди так і не створили умов для розвитку системи. Скоро мають розглянути у Верховній Раді України подані нові законопроєкти у сфері інтелектуальної власності: як завсідчують експерти, вони неякісні й один з одним не сумісні, хоча й підписали їх одні й ті самі депутати, але це не заважає їх розглядати. Тепер надія на професійну спільноту патентних повірених, які мають вплинути на якість законів і спосіб прийняття рішень у владі.