Новини ВАПП

Співчуваємо Краснікову Василю Семеновичу

Всеукраїнська асоціація патентних повірених та редакція науково-практичного журналу «Інтелектуальна власність в Україні»  виказують глибоке співчуття  Василю Семеновичу у втраті своєї доньки. 
Переживаємо разом з Вами, Василю Семеновичу! Розуміємо, що дуже важко втрачати рідну людину! Вічна пам'ять!
 

ГП "Антонов" выиграло у россиян суд по защите своего товарного знака

Госпредприятие «Антонов» успешно защитило свои интересы в судебном споре с ОАО «Авиакор — авиационный завод» в Арбитражном суде Самарской области РФ в деле о выплате вознаграждения за использование товарного знака при производстве и реализации самолетов.Об этом сообщили в пресс-службе юридической фирмы «Ильяшев и Партнеры», которая отстаивала интересы ГП «Антонов», передает  Infokava.com со ссылкой на  hubs.ua

Кодекс етики патентних повірених не для всіх

14.06.2016 р. відбулося засідання Апеляційної Комісії ДСІВ за ініціативи ВАПП. На засіданні було розглянуто питання щодо недобросовісних дій в середовищі патентних повірених. Приводом цього розгляду стало звернення ряду патентних повірених -  членів ВАПП, які звернулися до Правління ВАПП зі скаргою про дії патентного повіреного № 376 Пономарьова А., який, до речі, не є членом ВАПП.

Засідання Правління ВАПП

30 березня 2016 р. відбулося засідання правління ВАПП
 
Відповідно до Порядку денного члени правління вирішили наприкінці квітня провести збори членів ВАПП, де обиратимуть Президента  ВАПП та новий склад Правління ВАПП. Також за попередній період буде заслуханий звіт Президента ВАПП Краснікова В.С.
 

Важные изменения в законодательстве ЕС!

Даниил Бенатов

С 23 марта 2016 г. в силу вступает новый Регламент (ЕС) 2015/2424 от 16 декабря 2015 г., который предусматривает, в том числе, ряд новшеств для заявителей и собственников общеевропейских товарных знаков. О некоторых из них мы расскажем в нашем информационном сообщении.

Изменения, связанные с наименованиями

 

Засідання Науково-експертної ради при Державній службі інтелектуальної власності України

Відбулося засідання Науково-експертної ради при Державній службі інтелектуальної власності України. На засіданні рекомендували Державній службі інтелектуальної власності України доопрацювати Правила складання, подання та проведення експертизи заявки на знак для товарів і послуг, складання і подання заявки на міжнародну реєстрацію знака та експертизи міжнародної реєстрації з урахуванням висловлених зауважень та винести їх на повторний розгляд НЕР.

Зустріч у Мінекономрозвитку з патентними повіреними

У Мінекономрозвитку відбулася зустріч патентних повірених України у зв'язку з відкриттям on-line доступу до інформації про заявки на торговельні марки на офіційному веб-сайті Укрпатенту. Зустріч провела Олена Мініч, дир. департаменту інноваційного розвитку і інтелектуальної власності Мінекономрозвитку. Також були присутні представники ДСІВ та Укрпатенту.

Чергове засідання ВАПП

Красніков В.С.

Компанія Google перетворюється на Компанію Alphabet Inc.

Буде створена нова холдингова компанія Alphabet Inc. Американська корпорація Google планує поміняти організаційну структуру, створивши нову холдингову компанію Alphabet Inc., яка об'єднає пошуковик Google разом з YouTube і Android. Сергій Брін стане президентом цієї компанії. Новим главою Google призначений старший віце-президент Сундар Пічаї, до цього відповідав за браузер Chrome і операційну систему Android.

Сторінки

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь