Новости ВАПП

До першого читання Верховна Рада України ухвалила низку законопроектів у сфері інтелектуальної власності

Верховна Рада України 13 березня 2018 р. ухвалила низку законопроектів  у сфері інтелектуальної власності до першого читання.

Депутати підтримали проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів".

Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень" підтримали 226 депутатів.

Депутати не знають, що робити із законопроектом №7466

12 БЕРЕЗНЯ 2018,  Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України повідомляє, що Ірина Геращенко звернулась до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія із пропозицією звернутися до Представництва ЄК в Україні з ініціативою надати технічну допомогу профільному комітету Верховної Ради і Уряду щодо експертизи законопроектів, що стосуються імплементації Угоди про асоціацію на відповідність їх європейському праву. Нар. деп.

Колеги!

Про законопроект № 7466

Більшістю голосів (244)  — «за». 1 березня 2018 року Верховна Рада України прийняла  за основу  у першому читанні законопроект № 7466 «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» . Законопроект був ініційований Урядом України. Майже всі виступаючі народні депутати на засіданні відмітили, що поданий законопроект низької якості, але вкрай важливий, тому треба його приймати за основу у першому читанні. Депутати сподіваються, що до другого читання недоліки законопроекту будуть виправлені.

 

Сторінки

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь