Актуально

Європарламент прийняв постанову про мобільний контент

26 травня 2017 року Європейський парламент прийняв постанову про мобільність контенту з перевагою в 586 голосів проти 34 (6 утрималися). Новий регламент ЄС зробить можливим транскордонне використання платного онлайн-контенту, якому до цих пір перешкоджало геоблокування.

Державна науково-технічна бібліотека України здійснює депонування результатів інтелектуальної діяльності

Державна науково-технічна бібліотека України здійснює депонування результатів інтелектуальної діяльності. З листопавда і до грудня 2016 року ця процедура буде безкоштовною. Депонування  дозволить авторам  засвідчити пріоритет створення результату інтелектуальної діяльності та, за бажанням автора, оприлюднити його.

Для депонування приймаються об’єкти науково-технічного змісту:

·          наукові роботи, науково-технічні розробки;

депонування результатів інтелектуальної діяльності

Державна науково-технічна бібліотека України з 1 листопада 2016 року починає депонування результатів інтелектуальної діяльності.

Це дозволить засвідчити пріоритет створення результату інтелектуальної діяльності та за бажанням автора або співавторів оприлюднити його.

Запрошуємо на V Міжнародний Форум «Проблеми інноваційного розвитку та інформаційного суспільства»

Форум відбудеться у м. КИЇВ  20-21 жовтня 2016 року. Організатори: Міністерство освіти і науки України; Український інститут науково-технічної експертизи та інформації; Асоціація «Інформатіо-Консорціум»;

Державна науково-технічна бібліотека України; Київська міська державна адміністрація.

Основні платформи Форуму:

Сторінки

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь