Новини ГР

Вітаємо із Всесвітнім Днем Книги та авторського права!

Свято Всесвітнього Дня Книги та авторського права започаткували у 1995 році в Парижі на Генеральній конференції ЮНЕСКО. У цей день данину поваги віддають книгам і авторам, закликаючи всіх, і особливо молодь, знаходити задоволення в читанні і поважати внесок тих, хто сприяв соціальному і культурному прогресу людства. Також цього дня засновано Премію ЮНЕСКО за пропаганду ідеалів толерантності в дитячій та юнацькій літературі.

Законопроект №7466 анонсовано до розгляду у Верховній Раді України

19 квітня 2018 року у Верховній Раді відбулася рідкісна подія  -  анонсування розгляду проекту закону №7466 «Про ефективне управління авторськими та суміжними правами» реєстр. №7466. Остаточний розгляд законопроекту перенесено на 15.05.18. Таблиця поправок до законопроекту складається з 715 сторінок і  опублікована на сайті Верховної Ради України. Те, що відбулося тільки анонсування поправок до законопроекту, свідчить, що поки в залі немає 226 голосів, інакше б вже  голосували, а так, перед вимогою іноземних партнерів відзвітували анонсуванням прийняття законопроекту.

Спілку композиторів України позбавляють приміщення

Як повідомив Ігор Щербаков, голова правління Національної спілки композиторів України (НСКУ), — постійна комісія з питань власності Київської міської ради на чолі з членом партії «Самопоміч» Антонєнком Л.В. позбавляє НСКУ приміщення.

Робоча группа видала свій варіант законопроекту № 7466

Четвертого квітня відбулось чергове засідання Комітету з питань науки і освіти.

Сторінки

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь