Новини

Законопроект №7466 анонсовано до розгляду у Верховній Раді України

19 квітня 2018 року у Верховній Раді відбулася рідкісна подія  -  анонсування розгляду проекту закону №7466 «Про ефективне управління авторськими та суміжними правами» реєстр. №7466. Остаточний розгляд законопроекту перенесено на 15.05.18. Таблиця поправок до законопроекту складається з 715 сторінок і  опублікована на сайті Верховної Ради України. Те, що відбулося тільки анонсування поправок до законопроекту, свідчить, що поки в залі немає 226 голосів, інакше б вже  голосували, а так, перед вимогою іноземних партнерів відзвітували анонсуванням прийняття законопроекту.

Спілку композиторів України позбавляють приміщення

Як повідомив Ігор Щербаков, голова правління Національної спілки композиторів України (НСКУ), — постійна комісія з питань власності Київської міської ради на чолі з членом партії «Самопоміч» Антонєнком Л.В. позбавляє НСКУ приміщення.

Робоча группа видала свій варіант законопроекту № 7466

Четвертого квітня відбулось чергове засідання Комітету з питань науки і освіти.

Слухання в Офісі торговельного представника США щодо підготовки до щорічного перегляду «Спеціальної доповіді 301»

У м. Вашингтон, США, 8 березня 2018 року відбулися публічні слухання в Офісі торговельного представника США щодо підготовки до щорічного перегляду «Спеціальної доповіді 301». У слуханнях взяв участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук. Слухання були організовані для забезпечення можливості усіх зацікавлених сторін подати додаткову актуалізовану інформацію щодо захисту прав інтелектуальної власності, а також представити офіційну позицію, яка сприяла б прийняттю об’єктивного рішення з боку Офіса торговельного представника США.

Парламентські слухання на тему: «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку»

 21 березня 2018 року в Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку».  Це вже четверті  парламентські слухання з подібною тематикою.  З 1999 р. прийнято 12 законодавчих актів, які стосуються цієї теми, але  так  і не створено законодавче поле для можливостей розвитку української економіки. У 2009 році була прийнята Національна інноваційна концепція розвитку України, яка за оцінками спеціалістів спрацювала неефективно.

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь