Спілку композиторів України позбавляють приміщення

Як повідомив Ігор Щербаков, голова правління Національної спілки композиторів України (НСКУ), — постійна комісія з питань власності Київської міської ради на чолі з членом партії «Самопоміч» Антонєнком Л.В. позбавляє НСКУ приміщення.

50 років відомий в усьому світі Будинок композиторів України ( вулиця Пушкінська 32) пов’язаний з історією української музики та її видатними представниками, серед яких – Л. Ревуцький, Б. Лятошинський, І. Шамо, Платон і Георгій Майбороди, О. Білаш, сучасні всесвітньо відомі композитори – М.Скорик, Є. Станкович, В.Сильвестров. Цей будинок є надзвичайно важливим об’єктом історико-культурної спадщини національного значення. Творчу Спілку, що є неприбутковою громадською організацією і не має прибутків, штучно доводять до банкрутства, придушують боргами, тим самим позбавляючи композиторів і всіх, хто любить музику, свого професійного осередка. На сьогодні, всю свою фестивальну, концертну, конкурсну, вже не кажучи про композиторську діяльність, НСКУ здійснює на волонтерських засадах.
По суті, відбувається знищення НСКУ! У НСКУ не залишається інших важелів для порятунку, аніж звертатися до широкої громади в надії на підтримку.
 

 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь