Робоча группа видала свій варіант законопроекту № 7466

Четвертого квітня відбулось чергове засідання Комітету з питань науки і освіти. На засіданні були присутні: народні депутати України - члени Комітету Олександр Співаковський, Володимир Литвин, Тарас Кремінь, Іван Кириленко, Ірина Констанкевич, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, заступник Міністра культури України Юрій Рибачук, директор Департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку України Валерій Жалдак, радник з економічних питань Посольства США в Україні Джон Пол Шутті, Перший Секретар відділу торгівлі та економіки Представництва Європейського Союзу в Україні Жоселін Гуітон, експерт Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхалі Фічор, представники експертного середовища та інші запрошені.

У порядку денному засідання розглядалось питання щодо підготовки Проекта Закону про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав (реєстр. № 7466 від 28.12.2017, КМУ)  до другого читання.
У результаті 14-денної роботи робочої групи був представлений робочий варіант проекту Закону, який, на думку робочої групи, може розглядатися депутатами у сесійній залі Верховної Ради України.  

На прохання посла США в Україні Марі Йованович розгляд законопроекту відкладається на два тижні. 

 

 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь