Мінекономрозвитку починає прозрівати?

Як повідомляє «Юридична практика», в БЦ «Леонардо» 23 липня 2017 року відбувся  захід, на якому директор департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку Валерій Жалдак розповів про перспективи реформи державної сфери інтелектуальної власності.

Примітно, що плани на майбутнє Мінекономрозвитку не позбавлені логіки, яка в принципі раніше була відсутня. Ось, про що йдеться: «Очевидно, що функції, передані від ДСІВУ - невластиві Міністерству. Ми повинні виробляти політику. Міністерство не може видавати охоронні документи», - зазначив Валерій Жалдак. Він сподівається, що наступний етап реформи завершиться восени (йдеться про створення патентного відомства). А Міністерству буде достатньо трьох осіб, які вноситимуть пропозиції міністру щодо питання формування державної політики в сфері інтелектуальної власності.

Тепер незрозуміло, навіщо реформували, якщо повернулися до витоків? Адже достатньо було перейменувати ДСІВ у патентне відомство. Ідеологів реформи було б непогано притягнути до відповідальності за введення в оману суспільства, за фінансові втрати тощо.

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь