Колеги!

Ще у першому кварталі 2017 року повинно було завершитися реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. Саме про це йшлося у розпорядженні Кабінету  Міністрів  України від 1 червня 2016 р. № 402-р. Але не так сталося, як гадалося, бо досі громада не побачила законопроектів, які б реалізовували системно реформу. 
Всі пам’ятають, що Громадської ради в сфері інтелектуальної власності немає, але її функцію, наразі, виконувала  Громадська рада при Державній регуляторній службі України, вона ж проводила експертну оцінку на наявність ознак фальсифікації у затвердженій «Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні». Опрацювавши дану Концепцію, Громадська рада дійшла висновку, що керівництвом Мініекономрозвитку до схвалення Концепції були навмисно створені умови, які були використані як привід для штучної дерегуляції. Загалом ця Концепція не може бути використана у якості реформи, бо містить ознаки фальсифікації і не має нічого спільного з державною регуляторною політикою.
Враховуючи викладене, Громадська Рада  звернулася до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з проханням, по-перше, вжити належних заходів реагування за викладеними у зверненні фактами та усунення наслідків, спричинених внаслідок реалізації «Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні». По-друге, вжити заходів для перегляду «Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні» та створення з цього приводу робочої групи.
Будемо чекати, як відреагує на це Прем’єр-міністр.
 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь