Колеги!

 День винахідника і раціоналізатора об’єднує людей різних професій і спеціальностей, але всі вони мають рідкісний дар: створювати, відчувати нове, вміти бачити особливе, таке, що перебуває за рамками стереотипу. Завдяки таким людям ми бачимо, як змінюється світ, дивуємося і мріємо, генеруємо свої бажання. Як же забезпечити цим людям гідне життя і відчуття того, що їх труд потрібен Батьківщині, що його цінують і поважають?
На це питання намагалися відповісти українські законотворці, але жодного разу їх зусилля не мали результату. Тому зараз ми спостерігаємо, як кращі українці від’їжджають за кордон і там впроваджують свої творіння. У цьому контексті перейменування найвідомішого і найпрестижнішого технічного університету КПІ у КПІ ім. Ігоря Сікорського виглядає як дороговказ для молодих новаторів. Як би ви не вчилися − успіх може чекати вас тільки за межами України, як було у Ігоря Сікорського. 
Українські винахідники насправді є людьми невибагливими, їм важливо, щоб не заважали творити, розбудовувати, втілювати, але виявляється, що це стає нездійсненою забаганкою. Україну потихеньку перетворюють в аграрну вотчину світових лідерів на кшалт «Монсанто». А винаходи на сорти рослин і породи тварин для наших національних авторів так і залишаються темою без відповідей.
 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь