Колеги!

Врешті-решт, реформа у сфері інтелектуальної власності розпочалася, хоч законність її під сумнівом, але призначений новий керівник департаменту інтелектуальної власності  Мінекономрозвитку — Жалдак Валерій Олександрович.
Віце-прем’єр-міністр Степан Кубів обіцяв провести чесний конкурс на посаду, однак, знайшли юридичну шпаринку, і   все відбулося за принципом горизонтального призначення працівника Мінекономрозвитку. Кажуть, що Валерій Жалдак — людина з досвідом апаратної роботи.
Нагадаємо, що  з 18.05.2017 р.  Державна служба інтелектуальної власності України припинила виконувати функції з реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності.
Відтепер усі завдання і функції у цій сфері здійснює Мініекономрозвитку. Заявки на видачу охоронних документів об’єктів інтелектуальної власності приймає Укрпатент, реєстрація авторського права відбувається за адресою: м. Київ, вул. Липківського, 45.
В якому стані перебуває розробка Закону про Національний орган у сфері інтелектуальної власності — не відомо.
Водночас пропонуємо до уваги читачів матеріал  про європейську реформу права інтелектуальної власності. Європейці прагнуть збалансувати законодавство, а в нас переставляють стільці місцями та імплементують досвід інших країн, не турбуючись про свої інтереси.
 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь