Державний Ощадбанк програв в суді право на використання назви торгової марки Сбербанк.

Як повідомляє прес-служба держбанку, 15 січня 2016 року Ощадбанк подав позов до Господарського суду м.Києва до ВАТ Ощадбанк, в якому просив заборонити російському Ощадбанку використовувати знак для товарів і послуг за зареєстрованим раніше Ощадбанком свідченням на знак для товарів і послуг на фірмове найменування "Сбербанк".

"Після судового розгляду, суддя Зеленіна Н.І. 10 серпня 2016 року винесла судове рішення про визнання свідоцтва на знак для товарів і послуг Сбербанк, власником якого є Ощадбанк, недійсним. Рішення не набрало законної сили, Ощадбанк буде оскаржувати його в апеляційному порядку ", - відзначили в банку.

У банку заявляють, що перейменування української "дочки" Ощадбанку Росії просто в "Сбербанк" незаконно. "Ощадбанк діє, щоб захистити інтереси мільйонів українців. Вважаємо неприпустимим спроби Ощадбанку Росії таким шляхом приховати країну походження акціонерного капіталу. Це відповідним чином може вплинути на поведінку клієнтів і ввести їх в оману, адже ще з радянських часів певну кількість споживачів досі називає Ощадбанк Ощадбанком. Ми не можемо ігнорувати і не поважати інтереси цих людей, які протиправними діями російського банку можуть бути введені в оману ", - сказано в заяві.

 

 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь