Засідання Правління ВАПП

30 березня 2016 р. відбулося засідання правління ВАПП
 
Відповідно до Порядку денного члени правління вирішили наприкінці квітня провести збори членів ВАПП, де обиратимуть Президента  ВАПП та новий склад Правління ВАПП. Також за попередній період буде заслуханий звіт Президента ВАПП Краснікова В.С.
 
Восени члени правління домовилися зібрати з’їзд патентних повірених, на якому планується розглянути та прийняти Кодекс етики патентних повірених. Для організації з’їзду буде створена робоча група. Вже зараз, до проведення з’їзду, Правління ВАПП доручило Леоніду Черепову та Максиму Ковалю підготувати пропозиції змін до чинного Статуту ВАПП. Нагадуємо патентним повіреним, що зараз членом ВАПП вважається такий патентний повірений, який поділяє цілі і завдання ВАПП і сплатив членські внески.
 
Щодо питання про атестацію патентних повірених, то на цей час це питання не врегульоване і потребує подальших консультацій з ДСІВ.
 
Також  на засіданні Правління розглядали звернення  патентних повірених О. Гурич та  Н. Рязанової щодо дій патентного повіреного А. Пономарьова. П. Боровику та  Л. Черепову доручено підготувати проект звернення до Апеляційної комісії при ДСІВ від Правління ВАПП стосовно А. Пономарьова. Д. Бенатову та М. Ковалю Правління доручило підготувати звернення до Апеляційної комісії при ДСІВ щодо сайту Рудого, на якому розміщена некоректна інформація про діяльність патентних повірених.
 
Для обговорення інформації Мінекономрозвитку про реформування державної системи управління інтелектуальною власністю Правління вирішило заслухати Боровика П.А. на позачерговому засіданні Правління ВАПП.
 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь