Компанія Google перетворюється на Компанію Alphabet Inc.

Буде створена нова холдингова компанія Alphabet Inc. Американська корпорація Google планує поміняти організаційну структуру, створивши нову холдингову компанію Alphabet Inc., яка об'єднає пошуковик Google разом з YouTube і Android. Сергій Брін стане президентом цієї компанії. Новим главою Google призначений старший віце-президент Сундар Пічаї, до цього відповідав за браузер Chrome і операційну систему Android.

Google буде найбільшим сегментом (крім власне пошукача це реклама, карти, додатки, YouTube і Android). Менш пов'язані бізнеси Calico (Дослідження в області старіння та довголіття), Nest (самообучающиеся термостати), Fiber (високошвидкісний доступ в інтернет), інвестиційні підрозділи Google Ventures і Google Capital будуть управлятися незалежно від основного бізнесу.

Нагадаємо, що Google відкинула вимогу французького регулятора CNIL поширити на весь світ рішення Європейського суду в Люксембурзі, що підтвердив право громадян «бути забутими», передає в п'ятницю, 31 липня, агентство AFP.

У травні 2014 року суд Євросоюзу ухвалив, що інтернет-компанії повинні видаляти персональні дані результатів пошуку на прохання користувачів. Google після рішення суду зобов'язаний виконувати заявки європейців на видалення. За даними компанії, з Франції, зокрема, досі надійшло 60 тисяч таких заявок. Національна комісія з інформатики та свобод Франції (CNIL) посилається на те, що вона отримала скарги сотень користувачів на відмови Google виконувати їх вимоги. До речі,  у Росії «право на забуття» в Інтернеті почне діяти з 1 січня 2016 року.

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь