Про засідання Громадської ради при ДСІВ

14.06.2016 р. відбулося засідання Громадської Ради при ДСІВ. Знову обговорювали Концепцію реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності. Загальне розуміння у членів Громадської Ради таке -  запропоновані Мінекономрозвитку зміни не дадуть бажаних результатів, тому треба впливати на процеси, які відбуваються у Мінекономрозвитку: пропонувати зміни, які не влаштовують громадськість, наприклад, змінити статус та відповідальність патентних експертів.

Поки над цими питаннями міркують члени Громадської Ради,  вирішили створити робочу групу, яка підготувала б  листи з пропозиціями щодо реформ у Системі  інтелектуальної власності.

Вже зараз Громадська Рада направила листа до Комітету з питань науки і освіти, Співаковському О.В., Комітету з питань культури і духовності, Княжицькому М.Л., Комітету з питань правової політики та правосуддя, Князевичу Р.П., Комітету з питань бюджету,  Павелку А.В., Комітету з питань запобігань і протидії корупції, Соболєву Є.В, Комітету з питань Європейської інтеграції, Іоновій М.М., Комітету з питань економічної політики, Іванчук А.В.

Лист стосується зареєстрованого у Верховній Раді України за №4461 законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про авторське право і суміжні права» щодо діяльності організацій колективного управління» народного депутата України Євгена Рибчинського. Громадська Рада проголосувала одностайно та прийняла рішення звернутися до профільних комітетів Верховної Ради України з пропозицією про його відхилення.

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь