Березень 2017

Круглий стіл «Захист інтелектуальної власності: чи загрожує Україні потрапляння в «чорний список», який пройшов в УНІАН 1 лютого 2017 року, мав ключове значення для сфери інтелектуальної власності. Всі побачили, що рік профанацій Мінекономрозвитку у штурмуванні здійснення реформи державного управління правовою охороною інтелектуальної власності виявився пшиком. Мінекономрозвитку не було чим відзвітувати перед спільнотою. 
        Як з’ясувалося, питання захисту прав інтелектуальної власності не були у пріоритеті чиновників. Цікаво, що високопосадовці не дають оцінки ходу реформи. Для чого мала відбуватися реформа, суспільство так і не зрозуміло. Навіть те, що задекларували першим при реформуванні не зроблено — ліквідацію не здійснили, бо Державна служба інтелектуальної власності продовжує працювати  так, як і працювала, службовці, які пережили час можливого звільнення, вже не хвилюються, їх не звільнять. Закони, які подані Мінекономрозвитку на розгляд — під шквалом критики, а самі реформатори зникають з публічного поля, зокрема Олена Мініч просто пішла займатися цифрівізацією економіки. 
     Само по собі поняття цифрівізації дещо дивне, економіка була, є і буде  роботою з цифрами, а якщо йдеться про використання інформаційних технологій, то це — зміна тільки комунікативних інструментів, яка не призведе до покращення показників економіки України, оскільки при цьому заводи, які за останні роки були знищені,  не відновлять свою роботу, робочі місця не з’являться і купівельна спроможність українців не покращиться. Тож цифрівізація — це просто  нова фішка чиновників-популістів. 

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь