Серпень 2015

Протягом липня відбулося багато заходів в сфері інтелектуальної власності, про поточний перебіг яких є інформація на нашому сайті intelvlas.com.ua.  
В цьому випуску журналу ми розмістили квартальний Звіт Проек-ту Твінінг «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні», в якому з боку міжнародних експертів викладена, на наш погляд, повна інформація про стан речей в державній системі інтелектуальної власності.
Вже протягом  останніх півроку з боку Мінекономрозвитку йде тиск щодо впровадження реформ у сферу інтелектуальної власності. На жаль, у цьому контексті це — руйнація державних інституцій в момент виконання зобов’язань України по імплементації законодавства до європейських стандартів ведення бізнесу з застосуванням інструментів інтелектуальної власності. 
Інститути інтелектуальної власності в Україні почали розвиватися 25 років тому.  І загалом, суспільство ще не сприймає всі механізми їх застосування. Зараз почало складатися професійне середовище, яке у більшості згуртувалося навколо Державної служби інтелектуальної власності України і може консолідувати ідеї щодо впровадження правових  норм і правил в сфері інтелектуальної власності, тобто ініціювати реформи.  Потрібна професійна платформа і підтримка цих процесів з боку Мінекономрозвитку.  
Фахівці сфери інтелектуальної власності готові плідно працювати з усіма державними інституціями і підтримувати їх у  розбудові правових відносин в українському суспільстві, але для цього потрібні державні, ефективні, відповідальні фахівців сфери інтелектуальної власності. І нехай їх контролюють управлінці і політики Мінекономрозвитку. Цілі напевно  одні і ті ж — працювати заради процвітання народу України.
 

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь