блог N. Sosnovskiy

ДО УААСП та його керівники.

На сайті ДО УААСП, з’явилася стаття « Щодо дезінформації про УААСП!» Не буду аналізувати сам матеріал, ціль якого дискредитувати комісію, котра намагається викрити махінації нинішнього керівництва з грошима авторів.

Нужен ли Закон об коллективном управлении и какой?

 Очередной раз поднят вопрос об отдельном законе для Организаций коллективного управления (ОКУ).

Специалисты говорят, что за те сроки, которые озвучены Государственной службой интеллектуальной собственности Украины (ГСИС), это сделать практически не возможно. Не соглашусь. ВОЗМОЖНО написать проект такого закона, если «на полке» в ГСИС уже лежит заранее подготовленный «доброжелателями» Закон об ОКУ, а вся суета вокруг вопроса – имитация общественного мнения и участия.  :)

Інтелектуальну власність знищували і крали в Державній службі інтелектуальної власності України

28 лютого 2014 року в місті Києві, вул. Урицького, 45, при вході до адміністративної будівлі Державної служби інтелектуальної власності України відбулася ГРОМАДСЬКА АКЦІЯ «Українці — не "пірати"!»

Який закон про діяльність в мережі ІНТЕРНЕТ потрібен Україні?

Завдання щодо створення нового « закону, що регулює діяльність в Інтернеті, складне, оскільки практично зачіпає інтереси більшості тих, хто живе і працює в Україні. За даними компанії TSN Ukrain за 2012 рік, в Україні регулярно користуються Інтернетом більше 9 млн осіб, тобто кожен четвертий.

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь