Перегони законотворців з колективного управління правами тривають

Ірина АБДУЛІНА,
головний редактор журналу «Інтелектуальна власність в Україні»,
м. Київ
 

Захист прав в Інтернеті – 2017: позитиви та ризики

Ірина АБДУЛІНА,
головний редактор журналу «Інтелектуальна власність в Україні»,
м. Київ
 

Висновки стосовно колективного управління авторськими та суміжними правами в Україні

У № 8 нашого журналу ми вже торкалися питань щодо сучасного розвитку народними депутатами України правового поля в колективному управлінні авторського та суміжних прав. Минуло вже 3 місяці з моменту подання на розгляд до Верховної Ради України законотворчої роботи (законопроектів) і, природно, з’явилися коментарі фахівців, які працюють на ринку збору авторської винагороди за використання прав авторів і правовласників, науковців-правників та Головного науково-експертного управління Апарату Вер-ховної Ради України.

Про український патент на чистоту

Патент − це відкрита інформація, яка має на меті довести до відома всіх формулу винаходу або спосіб виробництва. Патент відіграє важливу соціальну, наукову роль і для країни, і для світу в цілому. Якщо проаналізувати видані патенти за конкретний проміжок часу, то стає зрозумілим, які напрямки досліджень і розробок у даний момент є цікавими для виробників, куди рухається ринок, де чекати інвестицій, або які наукові гранти можна отримати найближчим часом і в якому напрямку вибудовувати перспективну стратегію розвитку галузі. 

Деякі аспекти вирішення доменних спорів

Наталя РАЗИГРАЄВА,
юрист, магістр права, директор департаменту «Центр компетенції»
Консорціуму «Український центр підтримки номерів і адрес»,
м. Київ
 

Чи зрушать з місця сферу ОКУ серпневі законопроекти?

Ірина АБДУЛІНА,
головний редактор журналу «Інтелектуальна власність в Україні»,
м. Київ
 

Реалії ДП/ДО «Українське агентство з авторських і суміжних прав»

Сергій СТУПАК, голова Об’єднання «Оберіг»,

Поштовхом для написання даної статті стала заінтересованість членів правління Національної спілки композиторів України, що відбулося 26.03.2017 р. у тому, щоб зрозуміти, які перспективи очікують суб’єктів авторського права у зв’язку зі змінами статуту [1] Державної організації «Українське агентство з авторських і суміжних прав» (ДО УААСП).

РІК РОБОТИ: НОВИЙ ДОСВІД – НОВІ ВИКЛИКИ!

Натаія Разіграєва

Пройшов рік відколи в Україні розпочав роботу департамент "Центр компетенції" Консорціуму "Український центр підтримки номерів і адрес" і за цей час вже напрацьовано певний досвід по сприянню комплексному захисту прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет, а також судова практика щодо вирішення зазначеної категорії спорів з використанням документів, виданих Центром.

Сторінки

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь